Бажання
Додайте товари до списку очікування
Порівняння
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Швейні машини човникового стібка

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою спочатку нові
Відображення:

Будь-яка швейна машина являє собою обладнання, яке здійснює з'єднання деталей тканини за допомогою ниток. Але такі пристроїв розрізняються особливостями конструкції і механізмом переплетення ниток, тобто видом стібків.

Конструктивні особливості:

Швейні машини човникового стібка відрізняються ускладненою конструкцією в порівнянні з обладнанням інших типів. Їх механізм складається з:
• Голки, що виконує прокол тканини і проводить через нього нитку;
• нітепрітягивателя, який подає нитку до голки, забезпечує затягування стібка, змотує нитку з бобіни;
• човник, що формує нитяну петлю з наступним її розширенням;
• Шпульки, навколо якої обводиться петля для переплетення ниток;
• Механізму для пересування полотна;
• Лапки, що забезпечує притиск полотна до рейки, пластині голки.

Нитки швейних машинних човникового стібка переплітаються за рахунок роботи човників обертового типу або хитається конструкції. При цьому переплетення ниток розташовується всередині тканин.

Принцип роботи обладнання:

Після проколювання матеріалу голкою крізь нього проводиться нитку, а сама голка повертається в нижню позицію. Під час її підйому формується петля, яка захоплюється човником. Петля розширюється, і нитка передається човнику за рахунок опускання нітепрітягивателя. Човник обводить петлю на верхньої нитки навколо шпульки, нітепрітягивателя затягується стібок, рейка переміщує полотно на відстань отриманого стібка.

Після цього човник йде холостим ходом, а ниткопритягувач з рейкою завершують роботу. Для злагодженої роботи всіх механізмів передбачений головний вал, що обертається.

Переваги та особливості застосування швейних машин:

Промислова швейна машина човникового стібка може використовуватися в будь-яких сферах діяльності, пов'язаних з пошиттям тих чи інших виробів, ремонтом одягу. Застосування такого обладнання забезпечує:
• Високу швидкість пошиття;
• Міцність рядків на розрив в поздовжньому і поперечному напрямках;
• Зручність у застосуванні;
• Комфортне керування, яке не потребує суттєвих фізичних зусиль від оператора.

Багато моделей оснащуються автоматикою, що робить їх використання ще більш простим і ефективним. При виборі машини варто звертати увагу на її технічні можливості, габарити, додаткові функції.

Розрізняють одно- і двоголкові машини човникового стібка. Перші називають ще прямострочна, вони можуть використовуватися для різноманітних швейних операцій. Це сточування деталей вироби з різною формою і розміром, пошив з щільної тканини.

Двоголкові машини призначаються для шиття двома рядками, що йдуть паралельно. Цей варіант актуальний для створення оздоблювальних строчок на поясах і манжетах, кишенях, при пошитті чохлів для меблів і автомобільних крісел, спортивних костюмів і спецодягу. У більшості моделей можна відключити одну з голок, це зручно, наприклад, при поворотах шиття.

Вгору