Бажання
Додайте товари до списку очікування
Порівняння
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Нитки текстуровані

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою спочатку нові
Відображення:

Текстуровані нитки виготовляються з волокна, що має виту форму. Саме це унеможливлює виконання їх щільного укладання в комплексну нитку. За рахунок того, що у них пухка структура, підвищується еластичність і м'якість, причому не знижуючи якості, міцності і зносостійкості.

різновиди

Щоб такий товар, як текстуровані нитки купити і не розчаруватися, варто звернути увагу на різні типи. Варто зауважити, що кожен варіант має певні експлуатаційними властивостями, конкретними технічними характеристиками, технологією пошиття, для якої він може бути використаний.

Петлисті. Високорозтяжних. Проводять за рахунок скручування, фіксації термічним способом, після чого виконують розкручування отриманої комплексної синтетичної нитки.
Малорозтяжні. Виготовляють, як і в попередньому варіанті, тільки доповнюють технологію повторної термічною обробкою. Відмінність - пухнастість.
Покручені. Як правило, виробництво виконується за допомогою протягування волокна по поверхні розпеченого леза пластини. Це робить його спіралеподібним. На деяких фабриках сплітають полотно, фіксуючи термічним впливом і повторним розпуском.
Петлістие. Виготовляються за допомогою такої методики, як розтріпування комплексної нитки під впливом струменя повітря.
Профільовані. Деякі порівнюють їх з фігурними макаронами. Вони можуть мати або порожнисту оболонку або рифлену зовнішню частину, що утворюється за рахунок формування через фильер, що має фігурне розтин.
Бікомпонентних. Вони включають кілька волокон, що мають різний рівень усадки. Виробляються за рахунок витягування, проведення термообробки. В результаті полімерна нитка коротшає більше, ніж інші. Таким чином, формується звита, об'ємна нитка, що має пухку структуру.
Комбіновані. Нитка складається з різних видів волокна, скручених між собою в єдине ціле.
Високооб'ємні. Виготовляють точно також, як і при залученні бікомпонентних технології. Відмінність полягає в тому, що під термообробку потрапляє нитка без натягу. В результаті вдається отримати пухнасту нитку, що має нормальний показник розтяжності.

Дуже добре підходять текстуровані нитки для оверлока. Основним завданням текстуруванні є те, щоб волокно, використане за основу, набуло хімічні властивості. А саме, нитка повинна бути:

з високим показником гігроскопічності;
без блиску;
підвищеної м'якості.

Текстуровані некручені нитки і спіралеподібні користуються чималим попитом. У них велика сфера застосування. Наприклад, таким матеріалом працюють з:

трикотажем;
текстилем;
штучним хутром;
килимами;
ковдрами.

Нитки просто незамінні при виконанні обметки виробів, особливо виготовлених з тканин, що тягнуться. В результаті, шов вийде м'який, «пружні», що збільшує рівень несучості речей.

Вгору