Бажання
Додайте товари до списку очікування
Порівняння
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Вишивальні машини

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою спочатку нові
Відображення:

Вишивальні машини

Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію, технічні характеристики і дизайн обладнання з метою поліпшення його споживчих властивостей без попереднього повідомлення. Додаткову консультацію ви можете отримати у менеджерів "Веллтекс-Україна".

Хто замовляє у нас вишивальні машини

Компанія "Веллтекс-Україна" — це ексклюзивний постачальник високотехнологічних вишивальних машин японського виробництва. Наше устаткування забезпечить великий і стабільний об'єм якісної вишивки при мінімальних витратах часу на обслуговування і експлуатацію. Задовольнить технічні вимоги як великих швацьких фабрик, так і невеликих цехів, що випускають текстильну продукцію.

Наші клієнти — державні і приватні підприємства легкої промисловості, українські виробники одягу, ательє, фірми, що займаються великосерійною вишивкою, втіленням творчих ідей у рамках рекламних компаній, а також домашні студії рукоділля. Наша компанія пропонує тільки передові моделі вишивальних машин, які успішно працюють на найсучасніших фабриках. Устаткування від ТОВ "Веллтекс-Україна" оптимально інтегрується в технологічні ланцюжки, легко в освоєнні і експлуатації, займає мінімум корисної площі, забезпечене сучасним програмним забезпеченням Happy Link і Happy Lan з інтерфейсом російською мовою. Окрім продажу вишивальної техніки, ми здійснюємо комплексне оснащення виробництв, займаємося постачанням комплектуючих і аксесуарів.

Замовляючи вишивальні машини у нас, ви можете бути упевнені у високій надійності, функціональності, інноваційності пропонованої техніки і устаткування.

Вишивальні машини від знаменитого японського бренду

Ми піклуємося про своїх клієнтів, тому поповнюємо асортимент продукцією, у бездоганній якості якої упевнені самі. Усі моделі вишивальних машин Happy і комплектуючі до них робляться і збираються в Японії компанією Happy Industrial Corporation, заснованою в 1923 році. Майже віковий досвід накопичення технічної майстерності і розвитку технологій дозволяє корпорації поставляти своє устаткування практично в усі країни світу. Продуктивні, надійні, оснащені найсучаснішим функціоналом вишивальні машини - це Happy.