Бажання
Додайте товари до списку очікування
Порівняння
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Обладнання для волого-теплової обробки

Прасувальне обладнання

Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію, технічні характеристики і дизайн обладнання з метою поліпшення його споживчих властивостей без попереднього повідомлення. Додаткову консультацію ви можете отримати у менеджерів "Веллтекс-Україна".

Хто купує у нас прасувальне обладнання

ТОВ Веллтекс-Україна" забезпечує якісним функціональним устаткуванням тисячі українських компаній - великих виробників і ритейлерів, фабрики середнього розміру і роздрібних покупців, які придбавають продукцію для побутового використання. Замовляти устаткування для волого-теплової обробки в нашому інтернет-магазині - це не лише вигідно і зручно, а і перспективно, оскільки ви вкладаєте фінансові ресурси в надійні вигідні активи.

У нашому каталозі представлена продукція, здатна задовольнити запити промислових підприємств, швацьких фабрик, пралень, готелів, різних торгових організацій. Наше промислове устаткування для волого-теплової обробки дозволяє зробити робочий процес швидшим, ефективнішим, економічнішим.

 

У нашому інтернет-магазині представлені кращі виробники устаткування для волого-теплової обробки

Ми співпрацюємо тільки з тими постачальниками, які гідно зарекомендували себе на зарубіжному і вітчизняному ринку.

Чому вам вигідно купувати прасувальне обладнання у нас

Компанія "Веллтекс-Україна" безпосередньо співпрацює з виробниками, тому ми упевнені, що продукція, що поставляється, відповідає високим стандартам якості.