Бажання
Додайте товари до списку очікування
Порівняння
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Устаткування для вишивального бізнесу

ЯК ОРГАНІЗУВАТИ ВИШИВАЛЬНЫЙ БІЗНЕС!

Величезна частка капіталу великих компаній, громадських, політичних та інших організацій, вкладається в рекламу, що відкриває широкі можливості вишивальному бізнесу.

Презентація нового продукту не обійдеться без вишивки фірмового логотипу компанії, спортивні організації використовують вишивку на клубній одязі та аксесуарах, ви легко зможете знайти свою нішу в цьому бізнесі.

Тільки подумайте - кожна компанія, магазин, школа, ресторан, державна структура чи громадська організація є потенційними клієнтами підприємця в вишивальному бізнесі.

Перш ніж ви візьметеся вишивати ваш перший замовлення, врахуйте декілька важливих моментів:

ВИБІР вишивального обладнання:

У наші дні є безліч моделей устаткування різних виробників, з різними ціновими категоріями і наборами специфічних функцій.

Підійти до вибору потрібно з ретельно, звернути увагу не тільки на надійність і якість вишивального обладнання, а й на самого постачальника вишивального обладнання готового надати повне СЕРВІС з доставкою необхідних запасних частин і ДОДАТКОВИХ АКСЕССУАРОВ для ваших вишивальних машин.

Якщо ви плануєте, невеликий цех або вишивальну майстерню, міні-ательє на дому, в цьому випадку ви можете використовувати Одноголовочна вишивальна МАШИНИ, які в залежності від обсягів запланованої вами вишивки, діляться на ПОБУТОВІ Одноголовочна вишивальна МАШИНИ і на ПРОМИСЛОВІ Одноголовочна вишивальна МАШИНИ.

Якщо у вас цікавлять великі обсяги вишивки для задоволення потреби свого виробництва або для роботи з великими промисловими фабриками, то вам не обійтися без ПРОМИСЛОВИХ Багатоголовочна ВИШІВАЛНИХ МАШИН.

Визначившись з тим, що саме хочете запропонувати майбутнім клієнтам, вибирайте обладнання відповідно до поставлених цілей, ми в свою чергу рекомендуємо вишивальне обладнання японського виробництва HAPPY-JAPAN, зарекомендував себе як надійні, довговічні вишивальні машини з гарантованою високою якістю вишивки при будь-яких умовах експлуатації.

Вдалий вибір постачальника Welltex-Україна допоможуть розвитку вашого бізнесу, скоротять ваші витрати і позбавлять від витрат робочого часу.

ВИБІР ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ:

У роботі вам знадобиться професійна програма для машинної вишивки і декорування одягу зі зручним зрозумілим інтерфейсом і КІЛЬКІСТЮ ФУНКЦІЙ достатнім для створення дизайнів машинної вишивки різного ступеня складності, яке дозволить якісно виконати необхідний замовлення в потрібні терміни.

Рівень програмного забезпечення повинен бути таким, щоб ви могли створити свій унікальний набір ФУНКЦІЙ ХУДОЖНЬОЇ ВИШИВКИ.

Пакет програмного забезпечення для машинної вишивки Wilcom - це не просто ще одна програма, а інструменти, які змінять ваш бізнес на краще.

Wilcom пропонує програмне забезпечення, що використовує став галузевим стандартом формат файлів .EMB і призначене для створення дизайнів вишивки, декорування одягу, редагування існуючих дизайнів, створення написів, а також управління процесом і отримання погоджень від замовників.

У комплект Wilcom входить остання версія CorelDRAW® Graphics Suite 2020. Відкривати графічні файли CorelDRAW .CDR можна прямо з бібліотеки дизайну EmbroideryStudio.

ВИБІР МАТЕРІАЛІВ:

Якщо ви хочете надати своїм клієнтам готову продукцію кращої якості, то ваш наполеглива праця, вдалий вибір ОБЛАДНАННЯ і ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ - це тільки половина справи.

Друга половина, це використовувані в роботі матеріали. Використовуйте НИТКИ, голки, СТАБІЛІЗАТОРИ водорозчинні, ПІДКЛАДКОВІ рулонних матеріалів із клейовим і НЕКЛЕЕВОЙ основою, клею ТИМЧАСОВОЇ ФІКСАЦІЇ тільки високої якості.

Співпрацюйте з великими компаніями, які можуть дозволити собі тримати на складах великий асортимент квітів вишивальних НИТКИ з постійним складським запасом, це заощадить ваш час і підвищити продуктивність вашої компанії.

Вам не доведеться шукати постачальників, все, що може знадобитися для задоволення потреби ваших клієнтів зі специфічними завданнями, ви можете придбати в одному місці Welltex-Україна.

Компанія Welltex-Україна своя мережа швейних супермаркетів у великих містах України.

Рішення заощадити на своїх клієнтів використовуючи супутні матеріали незадовільної якості, може обернутися для вас втратою часу і якості кінцевого продукту.

ОБСЛУГОВУВАННЯ КЛІЄНТІВ:

Як тільки у вас з'явиться перший клієнт, надайте йому сервіс по максимуму своїх можливостей і здібностей. І робіть це для кожного наступного клієнта.

Прислухайтеся до їхніх бажань, дозволяйте їм брати участь в створенні проекту, показуйте процес роботи над замовленням, використовуйте ДОДАТКОВІ АКСЕСУАРИ для ваших вишивальної машини.

Консультує клієнтів і радьте, використовуйте кращі матеріали, НИТКИ, голки, СТАБІЛІЗАТОРИ водорозчинні, ПІДКЛАДКОВІ МАТЕРІАЛИ, виконуйте все згідно з бажанням клієнта і підготуйте замовлення в обумовлений термін.

Станьте для клієнта визнаним експертом, якого будуть радити всім своїм знайомим.

РОСТ БІЗНЕСУ, ПОШУК НОВИХ РІШЕНЬ:

Коли ваш бізнес твердо стане на ноги, не зупиняйтеся. Починайте обмірковувати варіанти його розширення ще на етапі зародження.

Шукайте нових клієнтів, пропонуйте нові послуги, такі як ВИШИВКА НА ВЗУТТЯ, ВИШИВКА НА ГОТОВИХ ВИРОБАХ, ВИШИВКА на головних уборах, мислите креативно, використовуйте всю колірну гамму вишивальних НИТКИ.

Якщо ви почали з невеликого цеху по виготовленню вишивки, подумайте про створення ательє, якщо у вас є ательє, відкрийте друге. Нове місце, приверне нових клієнтів і нові замовлення.

Знайдіть надійних дистриб'юторів, з якими зможете підписати довгострокові взаємовигідні контракти.

ВДОСКОНАЛЕННЯ ВАШОГО БІЗНЕСУ:

Бізнес не стоїть на місці і з часом прийде день, коли ви подумаєте про розширення.

Для обробки більш складних і великих замовлень вам знадобиться нове вишивального обладнання.

Заздалегідь подумайте про надійного партнера Welltex-Україна, у якого буде вигідно купувати нове вишивального обладнання, який надасть якісне СЕРВІС наявного обладнання та знайде можливість заміни старого обладнання на нове з мінімальними втратами.

Вгору