Фінансовий сайт "Мінфін" спільно з UKRSIBBANK BNP Paribas Group та Mastercard оголошує про запуск проєкту підтримки бізнесу в Україні під назвою "Плекаємо своє". У рамках цього проєкту створено загальний фонд у розмірі 1 000 000 гривень, який призначений для надання фінансової підтримки підприємцям для розвитку їхнього бізнесу, релокації та інших цілей, пов'язаних з їхньою підприємницькою діяльністю.

Основною метою проєкту є надання підтримки підприємцям, які активно приділяють увагу подоланню викликів, пов'язаних з війною, і відіграють важливу роль на економічному фронті України. Ці підприємці створюють нові робочі місця, сплачують податки, сприяють подоланню наслідків війни та пропонують соціально значущі товари та послуги.

Всі нові клієнти UKRSIBBANK - юридичні особи малого та середнього бізнесу, які стануть учасниками проєкту "Плекаємо своє" і з 14 вересня по 31 жовтня 2023 року відкриють один з рахунків для ведення своєї справи в UKRSIBBANK, такі як "Економ" чи "Безлімітний", отримають безкоштовне обслуговування цього рахунку протягом року. Крім того, якщо такий учасник акції також відкриє пакетне обслуговування для своїх потреб - All Inclusive De Luxe, то він також зможе безкоштовно користуватися перевагами Premium обслуговування в міжнародному банку. Важливо відзначити, що така можливість доступна лише одному представнику компанії-учаснику проєкту. Деталі пропозиції доступні за наступним посиланням. 

Заявки на участь у проєкті приймаються до 25 жовтня.

Категорії для участі в проєкті

 • Реальний економічний тил. До цієї категорії входять юридичні особи, що створюють товари або послуги, які в умовах війни допомагають ЗСУ, ветеранам та/або людям, що постраждали внаслідок військових дій.

 • Ветеранська сила. До цієї категорії входять юридичні особи, засновані ветеранами або, де офіційно працюють ветерани російсько-української війни, АТО, ССО (мінімум 1 працевлаштований для мікро/малого підприємства, від 3 — для середнього підприємства).

 • Підтримка для розвитку. До цієї категорії входять компанії, що релокувалися в Україні або потребують підтримки для релокації/масштабування бізнесу, щоб надалі працювати в Україні.
  Згідно з умовами проєкту, для цих категорій підприємці самі надсилають заявки для отримання фінансової підтримки в межах умов проєкту. Журі обиратиме по 1 переможцю в 3 категоріях з-поміж претендентів.

 • Бонусна категорія. Для цієї категорії журі обере з-поміж отриманих анкет 37 компаній за одним чи кількома критеріями:

  • учасник створює товари / послуги, що є важливими для окремих груп людей (дітей, людей з інвалідністю, внутрішньо переміщених  осіб, підприємців тощо);

  • учасник має проактивну позицію та/або на волонтерських засадах допомагає постраждалим від війни;

  • учасник аргументує потребу у фінансовій підтримці для певної мети, що своєю чергою сприятиме покращенню виробництва чи налагодженню нових бізнес-процесів.

  Переможця Бонусної категорії визначать під час церемонії нагородження рандомним шляхом серед фіналістів, котрих обиратиме журі.

Для учасників проєкту – потенційних клієнтів Банку пропонується спеціальна Акційна пропозиція «Плекаємо своє»

 

Умови Акційної пропозиції:

 • НЕ ТАРИФІКУЄТЬСЯ «Щомісячне обслуговування поточних рахунків» на ТП “Економ»/ «Безлімітний» в грн. протягом 12 місяців
 • ДОДАТКОВО (ЗА БАЖАННЯМ УЧАСНИКА) БЕЗКОШТОВНО ТП «ALL INCLUSIVE DE LUXE» для 1-го представника Учасника – 1 рік не тарифікується щорічне розрахунково-касове обслуговування .

Критерії для учасників проєкту: Плекаємо Своє (minfin.com.ua)

Загальний фонд 1 000 000 грн : 4 гранти по 250 000 грн

Термін пропозиції: 14.09.2023 -31.10.2023