Шановні, Партнери!

З радістю повідомляємо, що команда провідних фахівців від "Веллтекс-Україна" вирушає на  найбільшу світову виставку швейного обладнання та технологій «CISMA-2023», яка пройде в Шанхаї, Китай.

Виставка «Cisma 2023» (China International Sewing Machinery & Accessories Show) - це одне з провідних подій у світі, в галузі швейної промисловості та виробництва текстильних виробів. Ця виставка надає унікальну платформу для компаній та фахівців у галузі текстильної та швейної індустрії для обміну досвідом, знаннями та останніми інноваціями в цій галузі.

Ми впевнені, що після цієї події ми матимемо можливість представити українському швейному бізнесу низку новинок та інновацій, які допоможуть підвищити ефективність вашого виробництва. Ми завжди відкриті до співпраці та готові поділитися нашими знаннями та досвідом.

Якщо ви плануєте впровадити щось особливе у розвиток Вашого виробництва, будь ласка, зв'яжіться з нами завчасно, і ми з радістю розглянемо ваші запити на пошук необхідного рішення саме для Вас!
Запити приймаються на електронну пошту
chayka@welltex.ua  та за номером телефона +380 67 557-50-58 до 27 вересня (включно)

Дякуємо за вашу довіру та чекаємо на можливість спільної роботи!

З найкращими побажаннями, Команда "Веллтекс-Україна"!